EPHEMERAL


 

 :: A smile is the universal welcome :: Every family has a story, welcome to ours Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down
Groups
Lucian De Hayes
Prirašiau : 4932
Amžius : 30
From : Blackquarter
You never know how strong you are, until being strong is your only choice
Lucian De Hayes

Groups you can be in
CITIZENS - paprasti miesto gyventojai. Tai eiliniai žmonės, kurie mėgina susikurti savo gyvenimus iš naujo, ir kaip nors išgyventi šiame sugriuvusiame, apleistame pasaulyje.

RICH ONES - visi turtingieji. Atrodo, kad jų gyvenimų karas nė nepalietė. Jų rajonas dvelkia švara ir tvarka, gražūs prižiūrėti parkai, dideli, prabangūs namai, parduotuvės. Jie tarsi gyvena atskirą gyvenimą savo zonoje, nesukdami galvos apie kitus.

REBELS
- tie, kurie mėgina pakeisti šį pasaulį. Jie nesitaiksto su nelygybe, ir siekia visiems žmonių lygių teisių. Išpuoliai, plakatai, streikai - kiekvienas pasirenka savo priešinimuose. Viena aišku - visi jie siekia geresnio rytojaus, tiek sau, tiek kitiems.

MAFIA
- pogrindžio pasaulio atstovai. Jiems nerūpi nei miestas, nei jame gyvenantys žmonės. Žudikai, narkotikų, ginklų prekeiviai. Svarbiausia - pinigai ir valdžia. Tai didysis dabartinis maras - jie yra tie, kurie regis tik ir ketina dar labiau numarinti pasaulį.

ŠIOJE TEMOJE NERAŠOME, GRUPĘ NURODYSITE BIOGRAFIJOJE, IR TIK PO JOS SUSIKŪRIMO BŪSITE NUSPALVINTI :)


Welcome to the Black Paradise

Ain’t no light, what I hear is a gunshot
Under the black sky, the scream and shout spreads
Making my body and head cold like ice
Even though my breath is running out, I keep runnin

Welcome to the Black Paradise
Red and black, the crows and crying
Ain’t no tomorrow – live as if today is your last day
Welcome to the Black Paradise

Blackquarter, 2028

⊰≅≅≅≅≅≅≅≅≅≅≅≅≅≅≅≅≅≅≅≅≅≅⊱

chaos


I am made of chaos. Part of me will beg to be yours, and I will love wholly, violently. Yet, another part will be ready to flee, to wreak havoc, to preserve self above all else. I cannot help what makes up my bones, what primal survival instinct thrives inside.
Kv. 05 25, 2017 12:43 am
Atgal į viršų Go down
Pereiti į: