EPHEMERAL


 

 :: A smile is the universal welcome :: Every family has a story, welcome to ours Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down
Welcome to the Black Paradise
Lucian De Hayes
Prirašiau : 4932
Amžius : 30
From : Blackquarter
You never know how strong you are, until being strong is your only choice
Lucian De Hayes

2028 metų Birželio 13 diena.
Žmogus – tai įdomus sutvėrimas egzistuojantis žemėje. Įdomus ir moksliškai. Prieš kelis dešimtmečius garsi kanadiečių laboratorija Monrealyje ėmė eksperimentuoti su žmogaus DNR. Tačiau eksperimentas buvo nesėkmingas, ir į aplinką buvo paskleistas virusas, kurį paukščiai, vanduo, vėjas, pernešė per visą pasaulį, ir tai sukėlė daugumai žmonių mutacijas. Neįtikėtini gebėjimai, fiziniai kūno pokyčiai, virusas kiekvieną paveikė vis kitaip, o kai kurių visai nepaveikė. Žinoma, žmonėms įgijus sugebėjimų, o kartu ir galios, taika neilgai truko. Valdžios, pinigų ir dar didesnės galios troškimas užvaldė žmones, ėmė kurtis įvairios organizacijos, grupuotės. Pasaulį greitai apėmė trečiasis pasaulinis karas, o kovojama buvo dėl visko. Svarbiausia užduotis - išgyventi. Nereikėjo nė metų, kol Žemė buvo nusiaubta, nualinta, kažkada buvę dideli miestai aukštais dangoraižiais sugriauti iki pamatų. Nebeliko senųjų valstybių, pasaulis pasidalino į zonas. Didžioji dalis virto lūšnynais, viskas tapo apleista, tačiau taip pat išliko ir saugios "salelės", regis nė nepaliestos karo - tai turtingų, valdžios žmonių rajonai, spindinčiais prabangiais namais ir gražiomis bei saugiomis gatvėmis. Tačiau net ir pasibaigus karui, kovos nesibaigė. Šiame pasaulyje vis dar kovojama dėl išlikimo ir geresnio gyvenimo. Aršiausios kovos tebevyksta viruso epicentre, zonoje, kur kažkada buvusi laboratorija sukūrė šį virusą. Dabar žmonės ją vadina Blackquarter.


Welcome to the Black Paradise

Ain’t no light, what I hear is a gunshot
Under the black sky, the scream and shout spreads
Making my body and head cold like ice
Even though my breath is running out, I keep runnin

Welcome to the Black Paradise
Red and black, the crows and crying
Ain’t no tomorrow – live as if today is your last day
Welcome to the Black Paradise

Blackquarter, 2028

⊰≅≅≅≅≅≅≅≅≅≅≅≅≅≅≅≅≅≅≅≅≅≅⊱

chaos


I am made of chaos. Part of me will beg to be yours, and I will love wholly, violently. Yet, another part will be ready to flee, to wreak havoc, to preserve self above all else. I cannot help what makes up my bones, what primal survival instinct thrives inside.
Kv. 05 25, 2017 12:41 am
Atgal į viršų Go down
Pereiti į: